Kontakt Saada küsimus KLubi Treeningud Võistlused Buldog
VÕISTLUSED
Eesti Karate MV
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013

Pildid Meened Laagrid
 
2009
Avaleht VÕISTLUSED 2009
12.12.2009 Nüke Cup, Eesti Karate Liiga II etapp, Tallinn
1. Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid - 68 kgI koht
2.Marko Laanemetsnoored 10-11 a.poisid + 41 kgII koht
3.Samuel Kanarbiknoored 12-13 a.poisid - 52 kgIII koht
4.Eerik Kompusjuuniorid 16-17 a.poisid - 68 kgIII koht
5.Katre Taaljuuniorid 16-17 a.neiud + 59 kgIII koht
6.Emil Koplimäekadetid 14-15 a.poisid - 70 kgIII koht
7.Enrico Soodlanoored 12-13 a.poisid - 38 kgIII koht
28.11.2009 Eesti noorte, kadettide ja juunioride MV, Kuusalu
1. Ahti Kappetnoored 12-13 a.poisid - 40 kgI koht
2.Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid - 68 kgI koht
3.Marko Laanemetsnoored 10-11 a.poisid + 41 kgII koht
4.Eerik Kompusjuuniorid 16-17 a.poisid - 68 kgII koht
5.Katre Taaljuuniorid 16-17 a.neiud + 59 kgII koht
6.Emil Koplimäekadetid 14-15 a.poisid - 70 kgIII koht
07.11.2009 Tukums Open, Latvia
1. Anete Metsnoored 8-9 a.tüdrukud -30 kgII koht
2.Ahti Kappetnoored 12-13 a.poisid - 40 kgII koht
3.Marko Laanemetsnoored 10-11 a.poisid + 40 kgIII koht
24.10.2009 Rahvusvaheline karateturniir Taifu Cup
1. Katre Taaljuuniorid 16-17 a.neiud + 59 kgI koht
2.Emil Koplimäekadetid 14-15 a.poisid - 70 kgI koht
3.Katre Taaltäiskasvanudnaised + 65 kgII koht
4.Samuel Kanarbiknoored 12-13 a.poisid - 50 kgII koht
5.Eerik Kompusjuuniorid 16-17 a.poisid - 68 kgII koht
6.Marko Laanemetsnoored 10-11 a.poisid - 45 kgIII koht
7.Eerik Kompustäiskasvanudmehed -65 kgIII koht
8.Anete Metsnoored 8-9 a.tüdrukud OPENIII koht
17.10.2009 Tallinna lahtised meistrivõistlused
1. Katre Taaljuuniorid 16-17 a.neiud + 59 kgI koht
2.Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid - 68 kgI koht
3.Marko Laanemetsnoored 10-11 a.poisid - 47 kgI koht
4.Samuel Kanarbiknoored 12-13 a.poisid - 52 kgIII koht
5.Eerik Kompusjuuniorid 16-17 a.poisid - 68 kgIII koht
10.10.2009 Eesti absoluutsed meistrivõistlused, Tartu
1. Katre TaalnaisedOPENII koht
10.10.2009 Tartu lahtised meistrivõistlused
1. Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid - 68 kgI koht
2. Eerik Kompusjuuniorid 16-17 a.poisid - 68 kgII koht
02.-03.10.2009 Minsk Open, Belorussia
1. Katre Taaljuuniorid 16-17 a.neiud + 59 kgIII koht
27.09.2009 Corpore Cup, Pärnu
1. Marko Laanemetsnoored 10-11 a.poisid - 47 kgI koht
2. Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid - 68 kgII koht
3.Eerik Kompusjuuniorid 16-17 a.poisid - 68 kgIII koht
4.Emil Koplimäekadetid 14-15 a.poisid - 70 kgIII koht
05.-06.09.2009 Finnish Open, Tampere
1.Emil Koplimäekadetid 14-15 a.poisid - 70 kgII koht
2.Eerik Kompuskadetid 14-15 a.poisid - 70 kgIII koht
3.Katre Taaljuuniorid 16-17 a.neiud + 59 kgIII koht
4.Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid - 68 kgIII koht
Eesti Karate Liiga 2008/2009 üldkokkuvõte
1. Marko Pähklamägikadetid 14-15 a.poisid - 63 kgI koht
2. Katre Taaljuuniorid 16-17 a.neiud + 59 kgI koht
3.Marko Laanemetsnoored 10-11 a.poisid - 47 kgII koht
4.Samuel Kanarbiknoored 10-11 a.poisid - 47 kgIII koht
5.Eerik Kompuskadetid 14-15 a.poisid - 63 kg4. koht
6. Emil Koplimäekadetid 14-15 a.poisid - 70 kg4. koht
7. Enrico Soodlanoored 10-11 a.poisid - 35 kg4. koht
8. Ahti Kappetnoored 10-11 a.poisid - 41 kg5. koht
9. Katre Taalkadetid 14-15 a.neiud + 54 kg6. koht
23.05.2009 Rahvusvaheline karateturniir Budo Cup, Tallinn
1. Marko Laanemetsnoored 10-11 a.poisid - 47 kgI koht
2. Marko Pähklamägikadetid 14-15 a.poisid - 63 kgIII koht
3.Katre Taaljuuniorid 16-17 a.neiud + 59 kgIII koht
02.05.2009 Jelgava Open, Latvia
1. Marko Pähklamägikadetid 14-15 a.poisid - 68 kgI koht
2. Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid - 61 kgII koht
3.Eerik Kompuskadetid 14-15 a.poisid - 68 kgII koht
4.Samuel Kanarbiknoored 12-13 a.poisid - 45 kgIII koht
5.Emil Koplimäekadetid 14-15 a.poisid - 68 kgIII koht
6.Katre Taaljuuniorid 16-17 a.neiud ABSIII koht
25.04.2009 Rahvusvaheline karateturniir Dragon Cup, Võru
1. Marko Laanemetsnoored 10-11 a.poisid - 47 kgI koht
2. Marko Pähklamägikadetid 14-15 a.poisid - 63 kgI koht
3.Katre Taaljuuniorid 16-17 a.neiud + 59 kgI koht
4.Eerik Kompuskadetid 14-15 a.poisid - 63 kgII koht
5.Emil Koplimäekadetid 14-15 a.poisid - 70 kgIII koht
04.04.2009 Rahvusvaheline karateturniir Jyoshinmon Cup VII, Tallinn
1. Samuel Kanarbiknoored 12-13 a.poisid - 45 kgI koht
2. Marko Pähklamägikadetid 14-15 a.poisid - 63 kgI koht
3.Katre Taaljuuniorid 16-17 a.neiud ABSII koht
28.03.2009 Täiskasvanute Eesti meistrivõistlused, Rakvere
1.Tarvo Ränimehed- 75 kgII koht
01.03.2009 Rahvusvaheline karateturniir Tallinna Buldog
1.Samuel Kanarbiknoored 10-11 a.poisid - 47 kgI koht
2. Marko Pähklamägikadetid 14-15 a.poisid - 63 kgII koht
14.02.2009 Rahvusvaheline karateturniir Edu-do Cup, Tallinn
1. Emil Koplimäe juuniorid 16-17 a.poisid - 68 kgI koht
2. Eerik Kompuskadetid 14-15 a.poisid - 63 kgI koht
3.IVL meeskond juuniorid 16-17 a.team kumiteII koht
4.Katre Taaljuuniorid 16-17 a.neiud + 59 kgII koht
5.Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid - 61 kgII koht
6. Ahti Kappetnoored 10-11 a.poisid - 41 kgII koht
7. Enrico Soodlanoored 10-11 a.poisid - 35 kgII koht
8. Karl Taal noored 8-9 a.poisid + 28 kgII koht
9. Marko Pähklamägikadetid 14-15 a.poisid - 63 kgIII koht
10.Emil Koplimäe kadetid 14-15 a.poisid -70 kgIII koht
11.Samuel Kanarbiknoored 10-11 a.poisid - 47 kgIII koht
24.01.2009 Baltic States Karate Championships, Mazeikiai, Lithuania
1.Emil Koplimäekadetid 14-15 a.poisid -70 kgII koht
18.01.2009 Samurji Cup, Jekabpils, Latvia
1.Marko Pähklamägikadetid 14-15 a.poisid OPENI koht
2.Marko Pähklamägikadetid 14-15 a.poisid -63 kgII koht
3.Emil Koplimäekadetid 14-15 a.poisid -70 kgIII koht