Kontakt Saada küsimus KLubi Treeningud Võistlused Buldog
VÕISTLUSED
Eesti Karate MV
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013

Pildid Meened Laagrid
 
2010
Avaleht VÕISTLUSED 2010
12.12.2010 Latvian Grand Prix, Arena Riga, Latvia
1. Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid - 68 kgI koht
2.Marko Laanemetsnoored 12-13 a.poisid - 55 kgII koht
3.Eerik Kompusjuuniorid 16-17 a.poisid - 76 kgIII koht
4.Samuel Kanarbiknoored 12-13 a.poisid - 55 kgIII koht
04.12.2010 Tallinna lahtised koolinoorte MV - Nüke Cup , Tallinn
1. Anete Metsnoored 10-11 a.tüdrukud -34 kgI koht
2.Keijo Treimakadetid 14-15 a.poisid -63 kgI koht
3.Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid - 68 kgI koht
4.Karl Taalnoored 10-11 a.poisid -41 kgII koht
5.Ahti Kappetnoored 12-13 a.poisid -45 kgII koht
6.Samuel Kanarbiknoored 12-13 a.poisid -57 kgII koht
7.Eerik Kompusjuuniorid 16-17 a.poisid - 76 kgIII koht
27.11.2010 Eesti noorte, kadettide ja juunioride meistrivõistlused, Tallinn
1. Karl Taalnoored 10-11 a.poisid -41 kgI koht
2.Samuel Kanarbiknoored 12-13 a.poisid -57 kgI koht
3.Eerik Kompusjuuniorid 16-17 a.poisid - 76 kgIII koht
4.Katre Taaljuuniorid 18-20 a.neiud +60 kgIII koht
5.Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid - 68 kgIII koht
13.11.2010 Eesti absoluutsed meistrivõistlused, Tartu
1. Katre Taaltäiskasvanudnaised OPENII koht
13.11.2010 Tartu lahtised meistrivõistlused - Falco Cup
1. Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid - 68 kgI koht
2.Samuel Kanarbiknoored 12-13 a.poisid -57 kgI koht
3.Anete Metsnoored 10-11 a.tüdrukud -34 kgI koht
4.Karl Taalnoored 10-11 a.poisid -35 kgII koht
5.Keijo Treimakadetid 14-15 a.poisid -63 kgIII koht
6.Marko Laanemetsnoored 12-13 a.poisid - 52 kgIII koht
06.11.2010 Tukums Open, Latvia
1. Samuel Kanarbiknoored 12-13 a.poisid +50 kgII koht
2. Greete Tammaanoored 7-9 a.tüdrukud +30 kgII koht
3. Kaur Taalnoored 7-9 a.poisid -35 kgIII koht
4.Samuel Kanarbikkadetid 14-15 a.poisid -52 kgIII koht
5.Anete Metsnoored 10-11 a.tüdrukud -40 kgIII koht
16.10.2010 Tallinna lahtised meistrivõistlused
1. Katre Taaljuuniorid 16-17 a.neiud +59 kgI koht
2. Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid -68 kgI koht
3. Karl Taalnoored 10-11 a.poisid -35 kgI koht
4.Samuel Kanarbiknoored 12-13 a.poisid +52 kgI koht
5.Eerik Kompusjuuniorid 16-17 a.poisid -76 kgII koht
6.Keijo Treimakadetid 14-15 a.poisid -63 kgIII koht
7.Anete Metsnoored 10-11 a.tüdrukud -40 kgIII koht
09.10.2010 Rahvusvaheline karateturniir Taifu Cup, Tallinn
1. Katre Taaljuuniorid 16-17 a.neiud +59 kgI koht
2. Anete Metsnoored 8-9 a.tüdrukud OPEN I koht
3. Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid -68 kgII koht
4.Karel Taalnoored 8-9 a.poisid -28 kgII koht
5.Samuel Kanarbiknoored 12-13 a.poisid +50 kgIII koht
6.Katre Taaltäiskasvanudnaised +65III koht
7.Marko Pähklamägitäiskasvanudmehed -65 kgIII koht
8.Eerik Kompusjuuniorid 16-17 a.poisid -76 kgIII koht
9.Eerik Kompustäiskasvanudmehed -75 kgIII koht
02.-03.10.2010 Minsk Open - Sanker Cup
1. Katre Taaltäiskasvanudnaised +65II koht
2. Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid -68 kgIII koht
25.09.2010 Rahvusvaheline karateturniir Corpore Cup, Pärnu
1. Samuel Kanarbiknoored 12-13 a.poisid +50 kgI koht
2. Karl Taalnoored 10-11 a.poisid -41 kgIII koht
3.Eerik Kompusjuuniorid 16-17 a.poisid -76 kgIII koht
04.-05.09.2010 Finnish Open, Tampere
1. Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid -68 kgI koht
2. Katre Taaljuuniorid 16-17 a.neiud +59 kgII koht
Eesti Karate Liiga 2009/2010 üldkokkuvõte
1. Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid -68 kgI koht
2. Katre Taaljuuniorid 16-17 a.neiud +59 kgI koht
3.Marko Laanemetsnoored 10-11 a.poisid - 47 kgII koht
4.Eerik Kompusjuuniorid 16-17 a.poisid -68 kgII koht
5.Emil Koplimäekadetid 14-15 a.poisid - 70 kg4. koht
6. Emil Koplimäejuuniorid 16-17 a.poisid - 61 kg6. koht
22.05.2010 rahvusvahelised võistlused Budo Cup, Tallinn
1.Katre Taaljuuniorid 16-17 a.neiud +59 kgI koht
2.Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid -68 kgIII koht
24.04.2010 rahvusvahelised võistlused Dragon Cup, Võru
1.Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid -68 kgI koht
2.Eerik Kompusjuuniorid 16-17 a.poisid -68 kgII koht
3.Emil Koplimäejuuniorid 16-17 a.poisid -61 kgII koht
4.Katre Taaljuuniorid 16-17 a.neiud +59 kgII koht
18.04.2010 Ogre Cup, Ogre, Latvia
1.Samuel Kanarbiknoored 12-13 a.poisid +50 kgI koht
2.Anete Metsnoored 8-9 a.poisid+tüdruk. -30 kgII koht
3.Karl Taal noored 10-11 a.poisid -34 kgII koht
4.Ahti Kappetnoored 12-13 a.poisid -44 kgIII koht
10.04.2010 Nordic Karate Championships, Tallinn
1.Emil Koplimäejuuniorid 16-17 a.poisid -61 kgIII koht
2.Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid -68 kgIII koht
3.Eerik Kompusjuuniorid 16-17 a.poisid -68 kgIII koht
03.04.2010 rahvusvahelised võistlused VIII Jyoshinmon Cup, Rakvere
1.IVL meeskondnoored 10-11 a.TEAM KUMITEI koht
2.Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid -68 kgI koht
3.Marko Laanemetsnoored 10-11 a.poisid -47 kgI koht
4.Karl Taal noored 10-11 a.poisid -35 kgI koht
5.Anete Metsnoored 8-9 a.tüdrukud OPENII koht
6.Katre Taaljuuniorid 16-17 a.neiud OPENII koht
7.Eerik Kompusjuuniorid 16-17 a.poisid -68 kgII koht
8.Emil Koplimäejuuniorid 16-17 a.poisid -61 kgIII koht
27.03.2010 Eesti täiskasvanute meistrivõistlused, Rakvere
1.Katre Taaltäiskasvanudnaised +65III koht
28.02.2010 rahvusvahelised võistlused Tallinna Buldog, Tallinn
1.Marko Laanemetsnoored 10-11 a.poisid -47 kgIII koht
27.02.2010 rahvusvahelised võistlused Estonian Open, Tallinn
1.Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid -68 kgII koht
13.02.2010 rahvusvahelised võistlused Edu-do Cup, Tallinn
1.IVL meeskondnoored 10-11 a.TEAM KUMITEI koht
2.IVL meeskondjuuniorid 16-17 a.TEAM KUMITEII koht
3.Marko Laanemetsnoored 10-11 a.poisid -47 kgI koht
4.Anete Metsnoored 8-9 a.tüdrukud OPENI koht
5.Ahti Kappetnoored 12-13 a.poisid -45 kgI koht
6.Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid -68 kgII koht
7.Emil Koplimäekadetid 14-15 a.poisid -70 kgII koht
8.Samuel Kanarbiknoored 12-13 a.poisid -52 kgII koht
23.01.2010 Baltic States Karate Open, Mazeikiai, Lithuania
1.Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid -68 kgI koht
2.Marko Pähklamägitäiskasvanudmehed -65 kgII koht
3.Marko Laanemetsnoored 10-11 a.poisid +35 kgII koht
4.Emil Koplimäekadetid 14-15 a.poisid -63 kgIII koht
5.Samuel Kanarbiknoored 12-13 a.poisid -50 kgIII koht
17.01.2010 Samurai Cup, Madona, Latvia
1.Karl Taal noored 10-11 a.poisid -35 kgI koht
2.Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid - 68 kgII koht
3.Samuel Kanarbiknoored 12-13 a.poisid - 50 kgII koht
4.Samuel Kanarbiknoored 12-13 a.poisid OPENIII koht
5.Marko Laanemetsnoored 10-11 a.poisid + 40 kgIII koht
6.Emil Koplimäekadetid 14-15 a.poisid - 63 kgIII koht