Kontakt Saada küsimus KLubi Treeningud Võistlused Buldog
VÕISTLUSED
Eesti Karate MV
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013

Pildid Meened Laagrid
 
2011
Avaleht VÕISTLUSED 2011
10.12.2011 Rahvusvaheline karateturniir Nüke Cup, Eesti Karate Liiga 3.etapp, Tallinn
1.Marko Pähklamägijuuniorid U21poisid -72 kgI koht
2.Karel Taalnoored U12poisid -30 kgII koht
3.Ahti Kappetkadetid U16poisid -57 kgII koht
4.Siim Oliver Sillatnoored U14poisid -52 kgII koht
5.Karl Taalnoored U14poisid -45 kgIII koht
6.Keijo Treimajuuniorid U18poisid -68 kgIII koht
7.Grete Tammaanoored U12tüdrukud -40 kgIII koht
26.11.2011 Eesti noorte, kadettide ja juunioride meistrivõistlused, Kuusalu
1.Marko Pähklamägijuuniorid U21poisid -78 kgI koht
2.Karl Taalnoored U14poisid -45 kgII koht
3.Karel Taalnoored U12poisid -30 kgII koht
4.Keijo Treimajuuniorid U18poisid -68 kgII koht
5.Merily Orasnoored U14tüdrukud -43 kgII koht
6.Anete Metsnoored U12tüdrukud -40 kgIII koht
7.Heleri Treimakadetid U16tüdrukud -54 kgIII koht
8.Ahti Kappetkadetid U16poisid -52 kgIII koht
9.Siim Oliver Sillatnoored U14poisid -52 kgIII koht
12.11.2011 Eesti absoluutsed meistrivõistlused, Tartu
1.Marko Pähklamägitäiskasvanudmehed OPENII koht
12.11.2011 Rahvusvaheline karateturniir Falco Cup, Eesti Karate Liiga 2. etapp, Tartu
1.Marko Pähklamägijuuniorid U21poisid -72 kgI koht
2.Karl Taalnoored U14poisid -45 kgII koht
3.Heleri Treimakadetid U16tüdrukud -54 kgII koht
4.Keijo Treimajuuniorid U18poisid -68 kgII koht
5.Ahti Kappetkadetid U16poisid -52 kgIII koht
6.Grete Tammaanoored U12tüdrukud -40 kgIII koht
7.Karel Taalnoored U12poisid -30 kgIII koht
8.Samuel Kanarbikkadetid U16poisid -63 kgIII koht
05.11.2011 Tukums Open, Tukums, Latvia
Osalesid 4 riigi karatesportlased
1.Karl Taalnoored U14poisid -50 kgI koht
2.Ahti Kappetkadetid U16poisid -52 kgI koht
3.Merily Orasnoored U14tüdrukud -45 kgI koht
4.Marko Laanemetskadetid U16poisid -57 kgIII koht
5.Kaur Taalnoored U12poisid +40 kgIII koht
22.10.2011 Tallinna lahtised MV, Tallinn
1.Karel Taalnoored U12poisid -30 kgI koht
2.Samuel Kanarbikkadetid U16poisid -63 kgI koht
3.Ahti Kappetkadetid U16poisid -52 kgI koht
4.Merily Orasnoored U14tüdrukud -43 kgII koht
5.Karl Taalnoored U14poisid -45 kgII koht
6.Marko Laanemetsnoored U14poisid -52 kgII koht
7.Keijo Treimajuuniorid U18poisid -68 kgII koht
8.Marko Pähklamägijuuniorid U21poisid OPENII koht
9.Heleri Treimakadetid U16tüdrukud -54 kgII koht
10.Anete Metsnoored U12tüdrukud -40 kgIII koht
15.10.2011 Rahvusvaheline karateturniir Taifu Cup, Tallinn
Osalesid 7 riigi karatesportlased
1.Anete Metsnoored U12tüdrukud -35 kgI koht
2.Karl Taalnoored U14poisid -45 kgII koht
3.Merily Orasnoored U14tüdrukud -45 kgII koht
4.Keijo Treimajuuniorid U18poisid -68 kgIII koht
25.09.2011 Latvian Grand Prix, Riga, Latvia
Osalesid 15 riigi karatesportlased
1.Samuel Kanarbikkadetid U16poisid -63 kgIII koht
24.09.2011 Rahvusvaheline karateturniir Corpore Cup, Eesti Karate Liiga I etapp, Pärnu
1.Anete Metsnoored U12tüdrukud -40 kgI koht
2.Karel Taalnoored U12poisid -30 kgI koht
3.Marko Laanemetsnoored U14poisid -52 kgI koht
4.Merily Orasnoored U14tüdrukud -43 kgII koht
5.Karl Taalnoored U14poisid -45 kgII koht
6.Samuel Kanarbikkadetid U16poisid -63 kgII koht
7.Ahti Kappetkadetid U16poisid -52 kgII koht
8.Keijo Treimajuuniorid U18poisid -68 kgII koht
03.-04.09.2011 Finnish Open, Tampere, Finland
Osalesid 15 riigi karatesportlased
1.Marko Pähklamägitäiskasvanudmehed -67 kgI koht
04.-05.06.2011 European Regions Championships, Ankara, Turkey
1.Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.TEAM KUMITEIII koht
2010 / 2011 EESTI KARATE LIIGA ( RAHVUSVAHELINE ) ÜLDKOKKUVÕTE
1.Karl Taalnoored 10-11 a.poisid -45 kgI koht
2.Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid -68 kgI koht
3.Samuel Kanarbiknoored 12-13 a.poisid -57 kgI koht
4.Anete Metsnoored 10-11 a.tüdrukud -40 kgII koht
5.Keijo Treimakadetid 14-15 a.poisid -63 kgII koht
6.Marko Laanemetsnoored 12-13 a.poisid -57 kgIII koht
7.Samuel Kanarbikkadetid 14-15 a.poisid -57 kgIII koht
8.Eerik Kompusjuuniorid 16-17 a.poisid +76 kgIII koht
21.05.2011 Rahvusvaheline karateturniir Budo Cup, Tallinna Spordihall
Osales 12 riigi karatesportlased
1.Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid -68 kgI koht
2.Karl Taalnoored 10-11 a.poisid -41 kgII koht
3.Marko Laanemetsnoored 12-13 a.poisid -57 kgII koht
4.Keijo Treimakadetid 14-15 a.poisid -63 kgII koht
5.Samuel Kanarbikkadetid 14-15 a.poisid -57 kgIII koht
30.04.2011 Krokoyama Cup, Koblenz, Germany
1.Marko Pähklamägijuuniorid 18-20 a.poisid -68 kgII koht
30.04.2011 Jelgava Open, Jelgava, Latvia
1.Karl Taalnoored 10-11 a.poisid -45 kgI koht
2.Karl Taalnoored 12-13 a.poisid -40 kgI koht
3.Karel Taalnoored 8-9 a.poisid -30 kgI koht
4.Kaur Taalnoored 8-9 a.poisid -35 kgI koht
5.Samuel Kanarbikkadetid 14-15 a.poisid -57 kgI koht
6.Samuel Kanarbikkadetid 14-15 a.poisid -63 kgI koht
7.Kaur Taalnoored 8-9 a.poisid +35 kgII koht
8.Karl Taalnoored 10-11 a.poisid -40 kgII koht
9.Karel Taalnoored 8-9 a.poisid -35 kgIII koht
10.KARATEKLUBI IVL klubide arvestusII koht
23.04.2011 Rahvusvaheline karateturniir Dragon Cup, Võru Spordikeskus
1.Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid -68 kgI koht
2.Karl Taalnoored 10-11 a.poisid -41 kgI koht
3.Eerik Kompusjuuniorid 16-17 a.poisid +76 kgII koht
4.Karel Taalnoored 8-9 a.poisid -29 kgII koht
5.Grete Tammaanoored 8-9 a.tüdrukud OpenII koht
6.Marko Laanemetsnoored 12-13 a.poisid -57 kgII koht
7.Samuel Kanarbikkadetid 14-15 a.poisid -57 kgIII koht
8.Karel Taalnoored 8-9 a.poisid kataIII koht
9.Grete Tammaanoored 7-9 a.tüdrukud kataIII koht
10.Keijo Treimakadetid 14-15 a.poisid -63 kgIII koht
11.Kaur Taalnoored 8-9 a.poisid +29 kgIII koht
16.-17.04.2011 Nordic Karate Championships, Tampere, Finland
1.Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid -68 kgII koht
2.Eerik Kompusjuuniorid 16-17 a.poisid +76 kgIII koht
3.Katre Taaltäiskasvanudnaised +68 kgIII koht
02.04.2011 Rahvusvaheline karateturniir IX Jyoshinmon Cup
1.IVL teamjuuniorid 16-17 a.TEAM KUMITEI koht
2.Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid -68 kgI koht
3.Grete Tammaanoored 7-9 a.tüdrukud kataII koht
4.Eerik Kompusjuuniorid 16-17 a.poisid -76 kgII koht
5.Karl Taalnoored 10-11 a.poisid -41 kgIII koht
6.Samuel Kanarbikkadetid 14-15 a.poisid -57 kgIII koht
7.Karel Taalnoored 8-9 a.poisid -35 kgIII koht
8.Karel Taalnoored 8-9 a.poisid kataIII koht
9.Andreas Moêajevnoored 8-9 a.poisid +35 kgIII koht
10.Grete Tammaanoored 7-9 a.tüdrukud OPENIII koht
11.Anete Metsnoored 10-11 a.tüdrukud -40 kgIII koht
12.Ahti Kappetnoored 12-13 a.poisid -45 kgIII koht
26.-27.03.2011 Swedish Open, Malmö, Sweden
1.Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid -68 kgI koht
27.03.2011 Ogre Cup, Ogre, Latvia
1.Samuel Kanarbiknoored 12-13 a.poisid +50 kgI koht
2.Keijo Treimakadetid 14-15 a.poisid -63 kgI koht
2.Karl Taalnoored 10-11 a.poisid -40 kgI koht
4.Andreas Moêajevnoored 8-9 a.poisid +30 kgI koht
5.Samuel Kanarbikkadetid 14-15 a.poisid -57 kgII koht
6.Karel Taalnoored 8-9 a.poisid +30 kgII koht
7.KARATEKLUBI IVL klubide arvestusIII koht
26.03.2011 Eesti täiskasvanute meistrivõistlused, Rakvere
1.Katre Taaltäiskasvanudnaised + 65 kgII koht
27.02.2011 rahvusvaheline karateturniir Tallinna Buldog
1.Samuel Kanarbiknoored 12-13 a.poisid -57 kgII koht
2.Anete Metsnoored 10-11 a.tüdrukud -34 kgIII koht
26.02.2011 Estonian Open, Tallinn
1.Marko Pähklamägijuuniorid + kadetidTEAM KUMITEI koht
2.Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid -68 kgIII koht
20.02.2011 Samurai Cup, Madona, Latvia
1.Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid -68 kgI koht
2.Eerik Kompusjuuniorid 16-17 a.poisid -76 kgI koht
3.Samuel Kanarbiknoored 12-13 a.poisid +50 kgI koht
4.Marko Pähklamägitäiskasvanudmehed -75 kgII koht
5.Eerik Kompusjuuniorid 16-17 a.poisid OPENII koht
6.Grete Tammaanoored 9-11 a.tüdrukud -35 kgII koht
7.Samuel Kanarbikkadetid 14-15 a.poisid -57 kgIII koht
8.Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid OPENIII koht
9.Kaur Taalnoored 7-9 a.poisid -35 kgIII koht
10.Karl Taalnoored 10-11 a.poisid -40 kgIII koht
11.Marko Laanemetsnoored 12-13 a.poisid +50 kgIII koht
05.02.2011 rahvusvaheline turniir Edu-do Cup, Tallinn
1.Karl Taalnoored 10-11 a.poisid -41 kgII koht
2.Karel Taalnoored 8-9 a.poisid -28 kgIII koht
3.Ahti Kappetnoored 12-13 a.poisid -45 kgIII koht
22.01.2011 Baltic States Karate Open, Siauliai, Lithuania
1.Marko Pähklamägijuuniorid 16-17 a.poisid -68 kgI koht
2.Samuel Kanarbiknoored 12-13 a.poisid +50 kgI koht
3.Samuel Kanarbikkadetid 14-15 a.poisid -52 kgIII koht
4.Eerik Kompusjuuniorid 16-17 a.poisid -76 kgIII koht
5.Keijo Treimakadetid 14-15 a.poisid -63 kgIII koht