Kontakt Saada küsimus KLubi Treeningud Võistlused Buldog

Pildid Meened Laagrid
 
2013
Avaleht VÕISTLUSED 2013

 

31.08-01.09.2013 Finnish Open, Tampere, Finland
Osalesid 11 riigi karatesportlased
1. Karl Taal kadetid U16 poisid -57 kg I koht
2. Merily Oras kadetid U16 tüdrukud -47 kg I koht
3. Marko Laanemets kadetid U16 poisid -70 kg II koht
2012 / 2013 EESTI KARATE LIIGA ( RAHVUSVAHELINE ) ÜLDKOKKUVÕTE
1. Karel Taal noored U12 poisid -35 kg I koht
2. Siim Oliver Sillat kadetid U16 poisid -57 kg I koht
3. Karl Taal noored U14 poisid -52 kg II koht
4. Grete Tammaa noored U12 tüdrukud +40 kg II koht   
5. Ahti Kappet kadetid U16 poisid -57 kg II koht
6. Samuel Kanarbik kadetid U16 poisid +70 kg II koht
7. Samuel Kanarbik juuniorid U18 poisid -76 kg III koht
8. Merily Oras noored U14 tüdrukud -50 kg III koht
9. Keijo Treima juuniorid U18 poisid -68 kg III koht
10. Marko Laanemets kadetid U16 poisid -70 kg III koht
25.05.2013 rahvusvaheline turniir Budo Cup, Tallinn
Osalesid 9 riigi karatesportlased
1. Samuel Kanarbik kadetid U16 poisid -70 kg II koht
2. Karel Taal noored U12 poisid -35 kg III koht
3. Grete Tammaa noored U12 tüdrukud +40 kg III koht
27.04.2013 Dragon Cup, Eesti Karate Liiga 5.etapp, Võru
Osalesid 4 riigi karatesportlased
1. Ahti Kappet kadetid U16 poisid -63 kg II koht
2. Samuel Kanarbik juuniorid U18 poisid -76 kg II koht
3. Keijo Treima juuniorid U18 poisid -68 kg III koht
4. Grete Tammaa noored U12 tüdrukud +40 kg III koht
5. Marko Laanemets kadetid U16 poisid -70 kg III koht
13.04.2013 Nordic Championships, Kristianstad, Sweden
Osalesid 7 riigi karatesportlased
1. Siim Oliver Sillat kadetid U16 poisid -57 kg III koht
06.04.2013 Belorussia Goju-Ryu Open, Minsk, Belorussia
Osalesid 5 riigi karatesportlased
1. Karl Taal noored U14 TEAM KUMITE II koht
2. Karl Taal noored U14 poisid -52 kg III koht
3. Karel Taal noored U12 poisid -40 kg 5. koht
23.03.2013  Eesti võistkondlikud meistrivõistlused, Tallinn
1. IVL team U16-U18 TEAM KUMITE II koht
  kooseisus:   KEIJO TREIMA  
      SIIM OLIVER SILLAT  
      AHTI KAPPET  
      SAMUEL KANARBIK  
      ANDREAS OTTI  
02.-03.03.2013   23. Estonian Open-Tallinna Buldog, Tallinn
Osalesid 8 riigi karatesportlased
1. Samuel Kanarbik U16-U18 TEAM KUMITE I koht
2. Karel Taal noored U12 poisid -30 kg II koht
3. Merily Oras noored U14 tüdrukud -50 kg II koht   
4. Grete Tammaa noored U12 tüdrukud +40 kg III koht
5. Karl Taal noored U14 poisid -50 kg III koht
02.02.2013 rahvusvaheline turniir Edu-do Cup, Tallinn
Osalesid 4 riigi karatesportlased
1. Marko Laanemets kadetid U16 poisid -63 kg I koht
2. Ahti Kappet kadetid U16 poisid -63 kg II koht
3. Grete Tammaa noored U12 tüdrukud +40 kg II koht
4. Keijo Treima juuniorid U18 poisid -68 kg III koht
5. Merily Oras noored U14 tüdrukud -50 kg III koht
6. Siim Oliver Sillat kadetid U16 poisid -57 kg III koht
26.01.2013 Samurai Cup, Madona, Latvia
Osalesid 5 riigi karatesportlased
1. Ahti Kappet juuniorid U18 poisid -61 kg I koht
2. Kaur Taal noored U14 poisid -40 kg I koht
3. Karl Taal kadetid U16 poisid -52 kg II koht
4. Samuel Kanarbik juuniorid U18 poisid -76 kg II koht
5. Merily Oras noored U14 tüdrukud +40 kg II koht
6. Karel Taal noored U12 poisid -35 kg III koht
7. Marko Laanemets juuniorid U18 poisid -61 kg III koht
8. Karl Taal noored U14 poisid +50 kg III koht
9. Siim Oliver Sillat kadetid U16 poisid -57 kg III koht